Cennik usług

CENA

 

OFERTA

 

300zł

Dekoracyjny trójwymiarowy napis LOVE o wysokości 120cm, rozstawiany na sali weselnej w dniu wesela, zabierany dnia kolejnego (w przypadku poprawin kolejny dzień gratis).

 

LITERY LOVE

CENA

 

OFERTA

 

550zł

Specjalistyczna wytwornica ciężkiego dymu, wytwarzająca bardzo gęsty i ciężki dym, który nie unosi się, a rozpływa po parkiecie (efekt chodzenia po chmurach). Idealnie sprawdza się przy pierwszym tańcu i torcie weselnym.

 

 

TANIEC W CHMURACH

CENA

 

OFERTA

 

650zł

Fotobudka rozstawiana jest na czas 2 godzin. Do każdego zlecenia tworzymy indywidualny projekt graficzny wydruków, do dyspozycji zestaw gadżetów i tła do wyboru. 


• dodatkowa godzina 100zł

 

FOTO-BUDKA

CENA

 

 PAKIET I

 

1400zł

Foto-budka + Ciężki dym (taniec w chmurach) + litery LOVE                                                       

 

PAKIETY PROMOCYJNE

CENA

 

 PAKIET II

 

1800zł

Dekoracja światłem PAKIET I + Foto-budka 3h + Ciężki dym (taniec w chmurach) + litery LOVE

 

CENA

 

 PAKIET III

 

2199zł

Dekoracja światłem PAKIET II + Foto-budka 3h + Ciężki dym (taniec w chmurach) + litery LOVE 

 

CENA

 

 PAKIET I

 

800zł

Montaż oświetlenia dzień przed imprezą, profesjonalna obsługa techniczna w dniu wesela, zakończenie pracy do godz. 500 dnia następnego. Do dyspozycji 50 punktów oświetleniowych w technologii LED (bary, pary). Dekorujemy ściany części jadalnej i tanecznej (ze szczególnym uwzględnieniem stołu Państwa Młodych. Możliwość dekoracji sali do 400 osób.

 

DEKORACJA ŚWIATŁEM

CENA

 

 PAKIET II

 

1500zł

Montaż oświetlenia dzień przed imprezą, profesjonalna obsługa techniczna w dniu wesela, zakończenie pracy do godz. 500 dnia następnego. Do dyspozycji 50 punktów oświetleniowych w technologii LED (bary, pary, ruchome głowy, projektor GOBO). Dekorujemy część jadalną (ze szczególnym uwzględnieniem stołu Państwa Młodych), część taneczną, rampa oświetleniowa (rampa o szerokości 4m z zamontowanymi 4 głowami i 4 parami) sterowana sterownikiem DMX. Możliwość dekoracji sali do 400 osób.

 

© Copyrights 2018 Modart Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone.